Celebrado o Pleno Municipal as 16.30 horas de hoxe, 24 de outubro de 2011, a composición das mesas electorais para as próximas eleccións xerais resultan da seguinte forma:
Mesa: CENTRO SOCIAL DE ( A VARA-TOIMIL)
Titulares :
Suplentes :
1º Suplente de Presidente/a: MARÍA DEL MAR ANGULO GARETA con D.N.I.:25162346R
2º Suplente de Presidente/a: FRANCISCO SALGUEIRO COCIÑA con D.N.I.:33995219T
1º Suplente de 1º Vocal: MARIA IRIS CASTRO MEITIN con D.N.I.:33839067H
2º Suplente de 1º Vocal: CAMILO JOSE REGO ALBO con D.N.I.:77596946Y
1º Suplente de 2º Vocal: DOLORES REGO ALBO con D.N.I.:33997121Q
2º Suplente de 2º Vocal: JUAN CARLOS RODRIGUEZ FERNANDEZ con D.N.I.:77592872A
Mesa: CENTRO CÍVICO DE XOVE
Titulares :
Suplentes :
1º Suplente de Presidente/a: ANA ISABEL CODESAL BAAMONDE con D.N.I.:09277944C
2º Suplente de Presidente/a:SAUL BARRO BARRO con D.N.I.:77593754B
1º Suplente de 1º Vocal: ANA MARIA FERNANDEZ RANCAÑO con D.N.I.:30591475A
2º Suplente de 1º Vocal: JOSE ANTONIO SANTOS COCIÑA con D.N.I.:33993959M
1º Suplente de 2º Vocal: LUIS LOPEZ DIAZ con D.N.I.:33825155K
2º Suplente de 2º Vocal: ELISEO ANTONIO FERNANDEZ LOUZAO con D.N.I.:77591689Q
Mesa:ANTIGUA ESCUELA DE VILACHÁ
Titulares :
Suplentes :
1º Suplente de Presidente/a: JOSE PABLO SANCHEZ FERNANDEZ con D.N.I.:33303239K
2º Suplente de Presidente/a: SILVIA RODRIGUEZ BARREIRO con D.N.I.:77594491N
1º Suplente de 1º Vocal: MARIA BEGOÑA BEN CASAS con D.N.I.:33998210R
2º Suplente de 1º Vocal: NOEMI ROMERO BEN con D.N.I.:34880015D
1º Suplente de 2º Vocal: FRANCISCO JOSE SALGUEIRO FERNANDEZ con
2º Suplente de 2º Vocal: MARIA SOLEDAD ORTEGA ABRUNEDO con D.N.I.:32753267W
Mesa:AGRUP. ESCOLAR GULPILL.-RIGUEIRA
Titulares :
Suplentes :
1º Suplente de Presidente/a: DOMINGO ANES FERNANDEZ con D.N.I.:71867020R
2º Suplente de Presidente/a: MARIA ISABEL PUÑAL BLANCO con D.N.I.:33300043E
1º Suplente de 1º Vocal: SONIA REY BALSEIRO con D.N.I.:33997075Q
2º Suplente de 1º Vocal: M CARMEN MARIÑO MASEDA con D.N.I.:33998796N
1º Suplente de 2º Vocal: JESUS FERNANDEZ GARCIA con D.N.I.:33836102C
2º Suplente de 2º Vocal: SANTIAGO ITURIZA ROLLE con D.N.I.:01922326D
Mesa: AGRUPACIóN ESCOLAR DE XOVE
Titulares :
Suplentes :
1º Suplente de Presidente/a: EMILIO ROMERO PAREJO con D.N.I.:32411675Y
2º Suplente de Presidente/a: NATALIA FERNANDEZ ALVAREZ con D.N.I.:77593929W
1º Suplente de 1º Vocal: YESICA MARTINEZ CORDIDO con D.N.I.:34880887F
2º Suplente de 1º Vocal: Mª DOLORES LOPEZ GONZALEZ con D.N.I.:33991558L
1º Suplente de 2º Vocal: MARIA CONCEPCION QUELLE ABAD con D.N.I.:34635663D
2º Suplente de 2º Vocal: PILAR PRIETO PRIETO con D.N.I.:33992876A
En uns días recibirán as notificacións correspondentes, podendo formular alegación perante a Xunta Electoral de Zona de Mondoñedo.
Sede de la Junta Electoral de Zona: Juzgados, Alcántara, S/N 27740 MONDOÑEDO
Horario, días laborables: De lunes a viernes de 09:00 a 14:30 horas .- Martes y jueves de 16:30 a 18:30 horas
Teléfonos: 982. 88.91.87 Fax: 982.88.91.88
mais informacion na web