Sorteo Membros Mesas Electorais Eleccións Autonómicas 2016
En cumprimento do disposto no Art. 26 da L.O.R.E.G. procedeuse a realiza-lo sorteo para designación dos membros da mesas electorais para as Eleccións ó Parlamento Autonómico de 25 de setembro de 2016 , co resultado que a seguir se transcribe:
CENTRO SOCIAL DE TOIMIL-XUANCES*DISTRITO: 02 SECCION: 001 MESA:B
Titulares :
- Presidenta: SANDRA LOUZAO SALGUEIRO con D.N.I.:34637081R
- 1º Vocal: ANGEL MANUEL MASEDA SALGUEIRO con D.N.I.:33992862N
- 2º Vocal: TOMAS CES PEREZ con D.N.I.:32804640Q
Suplentes :
- 1º Suplente de Presidente/a: MARIA DOLORES BEN BALSEIRO con D.N.I.:33831768X
- 2º Suplente de Presidente/a: LUIS JESUS IGLESIAS GONZALEZ con D.N.I.:10886636T
- 1º Suplente de 1º Vocal: JOSE ANTONIO BOUZA PIÑON con D.N.I.:33861227Y
- 2º Suplente de 1º Vocal: ROSA MARIA SAN ISIDRO LOUZAO con D.N.I.:76569448X
- 1º Suplente de 2º Vocal: DOLORES REGO ALBO con D.N.I.:33997121Q
- 2º Suplente de 2º Vocal: AMERICA VARELA REGO con D.N.I.:76563971F
CENTRO CIVICO DE XOVE*DISTRITO: 01 SECCION: 001 MESA:A
Titulares :
- Presidenta: PATRICIA DOMINGUEZ LAGE con D.N.I.:34635196W
- 1º Vocal: MARIA MAR GONZALEZ BERMUDEZ con D.N.I.:33998549H
- 2º Vocal: FRANCISCO JOSE CASABELLA LAGE con D.N.I.:77594574A
Suplentes :
- 1º Suplente de Presidente/a: MIRTA ESCUREDO DIEZ con D.N.I.:10077494K
- 2º Suplente de Presidente/a: SILVIA CANOURA LAMELAS con D.N.I.:34880028E
- 1º Suplente de 1º Vocal: MARTA CARBALLIDO RODRIGUEZ con D.N.I.:77596329X
- 2º Suplente de 1º Vocal: ESTEFANIA CORDIDO EIJO con D.N.I.:34880216A
- 1º Suplente de 2º Vocal: VICTOR ALCALDE MARTIN con D.N.I.:77597604C
- 2º Suplente de 2º Vocal: ANDRES GARCIA PIÑEIRO con D.N.I.:33991882K
CENTRO CIVICO DE XOVE*DISTRITO: 01 SECCION: 001 MESA:B
Titulares :
- Presidenta: SONIA RODRIGUEZ NUÑEZ con D.N.I.:33997211Z
- 1º Vocal: ABEL NAYA LEGIDE con D.N.I.:34884103A
- 2º Vocal: MARIA ISOLINA MIGUEZ MON con D.N.I.:34880867X
Suplentes :
- 1º Suplente de Presidente/a: JOSE MODESTO RODRIGUEZ CAMPO con D.N.I.:77596664T
- 2º Suplente de Presidente/a: SONIA PRADO BARRO con D.N.I.:33998114C
- 1º Suplente de 1º Vocal: JOSE ANGEL LOUZAO SERANTES con D.N.I.:33999937A
- 2º Suplente de 1º Vocal: TERESA ROMERO GARCIA con D.N.I.:33993332E
- 1º Suplente de 2º Vocal: ANGEL RODRIGUEZ OTERO con D.N.I.:77597195W
- 2º Suplente de 2º Vocal: WALDO SANTOS GUERREIRO con D.N.I.:77591726F
ANTIGUA ESCUELA VILACHÁ *DISTRITO: 02 SECCION: 001 MESA:A
Titulares :
- Presidente: DIEGO SACIDO LOPEZ con D.N.I.:34638982Q
- 1º Vocal: TOMAS RAMOS DOMINGUEZ con D.N.I.:77596736A
- 2º Vocal: OSCAR RIVAS ABELLA con D.N.I.:34884885A
Suplentes :
- 1º Suplente de Presidente/a: VERONICA CASTRO QUELLE con D.N.I.:34880916J
- 2º Suplente de Presidente/a: RUBEN FERNANDEZ VAZQUEZ con D.N.I.:34881351B
- 1º Suplente de 1º Vocal: ZEUS LOSADA SANCHEZ con D.N.I.:34882006E
- 2º Suplente de 1º Vocal: MARIA BELEN CASAS MARQUEZ con D.N.I.:77594569K
- 1º Suplente de 2º Vocal: CRISTINA VIZOSO YAÑEZ con D.N.I.:34881661E
- 2º Suplente de 2º Vocal: LUIS RAMOS DOMINGUEZ con D.N.I.:33996833G
AGRUPACION ESCOLAR GULPILLEIRAS*DISTRITO: 01 SECCION: 002 MESA:U
Titulares :
- Presidenta: BEATRIZ REY PITA con D.N.I.:34637893P
- 1º Vocal: JOSE MANUEL GARCIA RAMOS con D.N.I.:33994555A
- 2º Vocal: JOSE LUIS GARCIA PIRES con D.N.I.:33994513F
Suplentes :
- 1º Suplente de Presidente/a: PAULA SENTANDREU ROGET con D.N.I.:38129965J
- 2º Suplente de Presidente/a: JORGE VAZQUEZ FRAGA con D.N.I.:34880484H
- 1º Suplente de 1º Vocal: ROCIO JULIETA LOPEZ CHAVEZ con D.N.I.:35623036S
- 2º Suplente de 1º Vocal: MARIA TERESA VALLE QUELLE con D.N.I.:32806494F
- 1º Suplente de 2º Vocal: JOSE MARTINEZ ALVAREZ con D.N.I.:10061124G
- 2º Suplente de 2º Vocal: LANDER DONOSO REDONDO con D.N.I.:35591543D